Apiterapia

Od czerwca 2019r zaproszamy do skorzystania z dobrodziejstw apiterapii w naszej pasiece – przeprowadzenia kuracji w naszym domku inhalacyjnym znanym też jako domek api, gdzie oddychać można powietrzem prosto z uli (inhalacje powietrzem z ula).

W tej metodzie wykorzystuje się i potwierdza jedność człowieka i przyrody. Stwierdzono, że energia, którą wytwarzają pszczoły jest identyczna z energią wytwarzaną przez człowieka. Poprzez kontakt człowieka z taką energią, następuje wzrost sił życiowych, zmniejsza się zmęczenie. Natomiast wibracje, które powstają w ulu korzystnie oddziałują nie tylko na ogólny stan organizmu, ale również na tempo przemiany materii. Zapach świeżego miodu, propolisu, wosku, pyłku pszczelego ma dobroczynny wpływ na centralny układ nerwowy, oddechowy, sercowo-naczyniowy, całkowicie poprawia się jakość snu.

Wskazania do zastosowania uloterapii:

– profilaktyka chorób,

– syndrom ciągłego zmęczenia,

– bezsenność, choroby układu nerwowego (niedowład, zapalenie nerwów, stwardnienie rozsiane, porażenie mózgowe)

– choroby serca (podwyższone ciśnienie krwi)

– choroby układu oddechowego (zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa i inne)

– choroby układu moczowego (zapalenie nerek, zapalenie gruczołu krokowego)

– choroby reumatyczne.

Już po pierwszym seansie inhalacyjnym odczuwa się polepszenie stanu fizycznego i psychicznego oraz przypływ sił witalnych. W domku nie ma elektryczności i zabronione jest wnoszenie urządzeń elektrycznych, zwłaszcza telefonów komórkowych. Aby dbać o dobrą kondycję fizyczną i psychiczną należy czerpać z natury to co najlepsze. Pszczoły tę zdolność opanowały do perfekcji, za swoją pracę odpowiadają zbiorowo.